Merhaba Dünya!

HomeGünlük Notları

Merhaba Dünya!

Youtube Premium ve Youtube Music Deneyimlerim
Acı Bir Tecrübe: Flarum

Esenlikler…

Ben İsa ve bu benim üçüncü kişisel blog denemem… Yıllar önce yine bu alan adını kaydetmiş fakat işten güçten bir türlü yazı girmeye fırsat bulamamıştım. Şimdi Flarum forum scripti üzerine kurulu bu sitede yazmak ve geniş bir kişisel arşiv oluşturmak istiyorum. Umarım uzun soluklu olur!

Burada kendimle ilgili her şeye yer vereceğim. Okuduğum kitaplardan, tattığım lezzetlere ve hatta çeşitli olaylarla ilgili yorumlarıma kadar bir çok şey bulabileceksiniz…. Bunları kim okur bilmem ama ben yine de yazmak istiyorum! Yıllar sonra geriye dönüp baktığımda blog yazılarımın bende tatlı birer anı olarak kalmasını diliyorum 🙂

Flarum scripti fonksiyonel ve tasarımsal olarak bir kişisel blog için uygun mu tartışılır ancak yazmanın bu kadar kolay ve keyifli olduğu başka bir editör kullanmadım. Blogger, wordpress, xenforo, medium.com, blogcu ve hatta tr.gg sitelerde bile yazmış biri olarak en beğendiğim editör Flarum editörü oldu.

Sitenin inşaat işleri devam ediyor, bir logo ve favicon gibi eksiklerimiz var ve sitenin arama motorlarıyla ilgili işlemleri de duruyor. Her şeyi zamanla hallolur diyerek ilk yazımı burada noktalıyorum.

Bir sonraki blogda görüşmek üzere, esen kalın!

COMMENTS

WORDPRESS: 0